نیشابور امروز

منبع مطلع دست خود را رو کرد

خوشحال از سر لیست شدن!!!!!

منبع مطلع که سالها پیش به عنوان یک منبع مطلع و بی طرف که فقط حقیقت را می گوید خود را مطرح و در عین حال در پشت چادر و نقاب بر چهره  -سعی در تخریب نماینده دیگر نیشابور داشت امروز با درج خبر و خوشحالی فراوان از سرلیست شدن نامزد مورد طرفدارش در جبهه متحد اصولگرایی با رنگ و لعاب دکتر .......و قرار دادن اسامی آقایان ......در ذیل چهره واقعی قدرت طلبی و نوع ادبیات به کار گرفته در این سالهای خود را رو کرد.تا همگان بدانند برخی طرفداران و یا ...ایشان از چه  نوع ادبیات و با چه نگرشی به دیگران نگاه می کنند .

نوع تبلیغ  و تاکید برای آقای دکتر و استفاده از باقی افراد  برای دیگران نشانه چیست؟تحقیر رقیب و همتا یا احترام متقابل ؟

+ نوشته شده در  یکشنبه سی ام بهمن 1390ساعت 7:52  توسط حمید رضا هلالی  | 

تسخیر شکمها به جای تاثیر بر دلها

در روزهای گذشته شاهد بریز و به پاش های عجیب و غریب در معدودی ستاد انتخاباتی هستیم که با گستراندن سفره های شام سعی در تسخیر شکمها دارند تا بتوانند به سخیف ترین روش ممکن و به اصطلاح نمک گیر کردن طرف برای خود رای دست و پا کنند .

این روش آخرین حریه برای کسانی است که از مدتها پیش نتوانستند علی رغم دید و بازدیدهای فراوان و جلسات مکرر برای خود طرفدار دست و پا کنند و اینک از طریق انداختن سفره های شام می خواهند با شلوغ نشان دادن ستاد خود سعی در ایجاد جو تبلیغاتی نمایند .

البته ممکن است در هر ستادی برای افرادی که در آن جا مشغول به فعالیت هستند که البته تعریف متعارفی هم دارد بحث صرف شام مطرح شود اما اعلام عمومی برای صرف شام یک پدیده نادر است که اخیرا در نیشابور رواج یافته است.

+ نوشته شده در  یکشنبه سی ام بهمن 1390ساعت 7:28  توسط حمید رضا هلالی  | 

برخورد قابل تقدیر ستاد اجرایی انتخابات نیشابور

صبح امروز و در یک اقدام قابل تقدیر کمیته اجرایی ستاد انتخابات به تک تک ستاد های انتخاباتی سرکشی و علاوه بر  تذکرات قانونی به اعضای ستاد , بنرهای نصب شده و عکس های چسبانده شده در ستاد برخی کاندیداها را جمع آوری کرد که جای بسی تقدیر و تشکر دارد و امید است در ادامه کار با همین قاطعیت با قانون شکنان برخود نماید.

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و هفتم بهمن 1390ساعت 18:10  توسط حمید رضا هلالی  | 

رضا جمهور کیست؟

وبلاگی با عنوان منبع مطلع از دی ماه 90  مجددا آغاز به کار کرد.این وبلاگ که به قول خودش عین حقیقت است یکبار دیگر و در دوره هفتم مجلس در بلاگفا  مشغول به فعالیت بود که به دلیل تهمت ها و دروغ های بی پایه و اساس از سوی بلاگفا حذف شد .البته در آنزمان با پیگیری های آی پی نویسنده کاملا مشخص شد که بوده و از کدام شهر مطالب خود را به روز می کرد.

اما با نزدیک شدن این روزهای انتخابات با قصد حقیقت نمایی  مجددا فعال شده است.و نکته ای که جلب توجه می کند اختصاص یک صفحه به وبلاگ نیشابور امروز و یک صفحه به نویسنده آن دارد .

عین مطلب نوشته شده در این جا درج می گردد.


((در حال بررسی آرشیومان بودیم که بر خوردیم به یکی از آخرین نوشته هایی که منتشر شد ! با عنوان رضا تیک ! آن را برای کالبد شکافی مناسبات این روزهای برخی مدعیان اخلاق انتخابات مجددا منتشر می کنیم . باشد که روشنگر افتد :


این روز ها بر جریده رنگ پریده نیشابور ، مطالبی درج می گردد تحت عنوان نامه وارده آشفتگی در طرح مباحث از ویژگی های این نوشتار است جالب تر آنکه این مطالب با نام مستعار رضا جمهور به چاپ می رسد . علاقمند شدم بدانم این رضا جمهور کیست ؟ ابتدا به حافظه رجوع کردم این اسامی در ذهنم تداعی معانی شد : رضا میر پنج ، رضا شستی ، رضا قلدر ،‌ با خود گفتم ای بابا اینها که لقب رضا شاه پهلوی بوده .


رضا موتوری ، رضا خوشنویس ،‌رضا شکارچی و رضا هفت خط اسمهایی بود که چون برق از ذهنم جهید و هلالی از ابهام بر پاسخ سوالم سایه افکند  . بار دیگر در سایه سار همان نوشته ها دنبالش گشتم و یکهو متوجه شدم این همان رضا تیک خودمان است . این نوشته ها حاصل همان لحظه های تیک نا پیوسته اوست . تیک هایی که در موقع عصبانیت ظهور و بروز پیدا می کند و ناگهان پرش پوست قسمتی از صورت او را که موجب دریدگی بخشی از دهان می شود ،‌موجب می گردد . باور نمی کنید یکبار دیگر پاراگرافهای آن نوشتار را مرور کنید . متوجه خواهید شد که هر پاراگراف حاصل یک تیک عصبی اوست . مثلا وقتی بیاد می آورد که چگونه یکی از دوستان مشکی او موجب از دست دادن محل کار قبلی او شده است در خیلی از محافل نقل می کند که این مشکی از ما نیست و نفوذی است و یا وقتی فکر می کند که چگونه آن نماینده ای که ایشان برایش از سر اجبار که نه اخلاص ( بعد از رد صلاحیت شدن کاندیدای مورد نظرش )‌ تبلیغ می کرد امروز توجهی به او ندارد حنای بی رنگ او را برای فروش به بازار رنگ فروشان شهر می برد و بعد با زبان رضا جمهور ( بهتر است بگوییم رضا آشفته یا همان رضا تیک )‌ فریاد می زند ایها الناس تیغ این نماینده ای که من برایش کار می کردم ( نماینده فراکسیون اقلیت )‌ کند شده است و پولهای باد آورده برخی نیز قادر به تیز کردن آن نیست .چرا آن نماینده دیگر شهر  ( نماینده فراکسیون اکثریت ) وارد عزل و نصب ها نمی شود و ... 

به هر تقدیر خواننده عزیز اگر از جاده کم عرض و بدون شانه هلالی قصد عبور داشتید  مواظب باشید قربانی ازدحام کوچه تردید نباشید ))

 این مطلب که انصافا در تخریب یک فرد چیزی کم و کاست ندارد از نوشته های همان روزهای مجلس هفتم است .

با یک گشت در این وبلاگ به خوبی دیده می شود که گرداننده آن بر علیه چهار  داوطلب مطرح  مروی,مظفری وحسینی  دست به تخریب برده است.و دراین جا هم انصافا کم فرونگذاشته است


دوست عزیز و مهربان 

تیک های عصبی مورد اشاره جنابعالی در کدام نوشته بیشتر دیده می شود!نوشته های مندرج در وبلاگ شما یا نوشته های مندرج در وبلاگ نیشابور امروز؟


با یک نگاه به نوشته های این وبلاگ خصوصا در بخش بررسی های سایتهای نامزدین و جملات به کار رفته در آنها می تواند به وضوح  نشان دهنده  تمایل گردانندگان آن به فردی خاص باشد که کاملا معرف حضور است .


حداقل پیشنهادی که می شود برای شما داشت اینست که اولا به خاطر حفط حرمت حضرت امام خمینی عکس ایشان را از روی وبلاگ خود بردارید.

تهدیدها که جواب نداد مطمئن باشید تخریب ها هم جواب نمی دهد. 

این رضا آشفته-رضا تیک -رضا میرپنج -رضا موتوری ، رضا خوشنویس ،‌رضا شکارچی و رضا هفت خط.....

چرا شما را تا این حد به هم ریخته است؟

اگر نوشته های او حاصل تیک های عصبی اوست که نباید به شما تا این حد فشار آورده باشد !

رضا شکارچی !

 با  این  یکی  بیشتر از بقیه حال کردم چرا که مرا یاد لقب کودکی یک فرد انداخت  ! که البته در نزد نیشابورریان به     ((......شکار) )   معروف است.

در هر حال خوشحال شدم که دیدم حرف ها و سخنهای  مندرج در  وبلاگ نیشابور امروز  آنقدر تاثیر گذار بوده که این دوست عزیز به ناچار سعی کرده تا با تمام توان تخریب وارد شود.

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و ششم بهمن 1390ساعت 22:53  توسط حمید رضا هلالی  | 

آخرین اخبار انتخابات نیشابور

تا کنون اکثر افراد مطرح به جز دون فر تایید صلاحیت شدند .از میان این دو یک نفر در دوره های گذشته نماینده نیشابور بوده است .

پیش بینی می شود رقابت اصلی بین سبحانی نیا,مروی ,مظفری,حسینی,معدنی و مدیح  و اکرامی باشد .هرچند موقیعت مروی ,مظفری و سبحانی نیا از سایرین بهتر است.

مروی,سبحانی نیا و معدنی مورد حمایت جبهه متحد اصولگرایان قرار گرفته اند .

در راهپیمایی 22 بهمن همه داوطلبان مطرح حضور داشتند حتی آنهایی که رد صلاحیت شده بودند .این مراسم با حاشیه هایی همراه بوده است.

دو داوطلب با پخش گسترده دعوت به راهپیمایی 22 بهمن عملا وارد تبلیغات مکتوب و توزیعی شدند 

فیلم های داغ برخی کاندیداها آماده شده است و برخی دیگر هنوز در مراحل تدوین هستند .و برخی گویا از ظرفیت فیلم های تبلیغاتی صرفنظر کردند.

علی رغم ممنوعیت مباحث تبلیغاتی ,برخی داوطلبان به صورت علنی در مساجد و هیئت های شهر جلسات سخنرانی بر پا کرده اند.

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و پنجم بهمن 1390ساعت 20:40  توسط حمید رضا هلالی  | 

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم .........

در چند روز گذشته خیلی درگیر بودم و متاسفانه نتونستم وبلاگ رو آبدیت نگه دارم و از این بابت عذر خواهم.

پس از دفاع اینجانب از گزینه های مروی و مظفری موجی از حملات لفظی  و نوشتاری توسط برخی افراد معلوم الحال صورت گرفت .البته دوستان دیگری هم با تعداد چندین برابر به دفاع ازنظرات اینجانب  پرداختند .

بنده به دلیل شناخت و با استدلال از این دو گزینه حمایت کردم ضمن اینکه نگفتم حتما این دو نفر  پیروز انتخابات هستند ممکن است باشند یا نباشند .انتظار داشتم دوستان و طرفداران سایر داوطلبان محترم  ا در کامنتها ,دلایل و اظهارات خود را  برای دفاع از سایر گزینه ها  منتشر کنند تا  هم یک فضای گفتمان ایجاد شود و هم سایر کارببران  با سلیقههای متنوع  آشنا شوند .

ولی متاسفانه میخ آهنی نرود در سنگ ..........

عده ای سعی دارند با قلچماقی ,بی نزاکتی,قلدری و فحاشی راه خود را هموار کنند .


ما زنده به آنیم که آرام نگیریم

موجیم که آسودگی ما عدم ماست


+ نوشته شده در  شنبه بیست و دوم بهمن 1390ساعت 15:7  توسط حمید رضا هلالی  | 

علی دانشمندی تایید شد

آخرین اخبار حکایت از تایید صلاحیت علی دانشمندی در شورای نگهبان دارد

+ نوشته شده در  دوشنبه هفدهم بهمن 1390ساعت 21:17  توسط حمید رضا هلالی  | 

خائنین به جامعه ,نظام و باورهای مردم بخوانند و بدانند

در این چندگاه که از راه اندازی این وبلاگ گذشت موج عظیمی از شایعات و تهمت ها و افتراها بر چند داوطلب وارد شد که بنا به صلاحدید از انتشار آنها خودداری شد 

اتهام هایی بر برخی وارد آمد که جز شرم واژه ای دیگر برای توصیفش نمی توان یافت .بوق های آلوده در دهان های پر با مغزهایی به اندازه گردو نشستند و دوختند و بافتند که فلانی مفسد اقتصادی  است -فلانی منحرف و دیگری ......

چه راحت بر اخلاق پای نهادند و از استاد خود جناب ماکیاول پیروی کردند چه راحت آتش دوزخ را به جان خریدند و آبروی برادر مسلمان خود را ریختند .

چه راحت  آبروی برادر  خود را  به قربانگاه بردند و مثله کردندو به بهایی اندک فروختند و دم از دین و مذهب و شهر و کشور زدند .

چه راحت به خود اجازه دادند به باورهای مردم و عقل و شعور آنها توهین کرده و خود را منجی معرفی کنند

خائنین به جامعه و نظام و باورهای مردم بدانند با دروغ -افترا-توهین-تهمت نه تنها  نمی توانند راه به جایی برند  برند بلکه تنها عذاب دنیوی و اخروی را در کنار خفت و خواری و روسیاهی  برای خود به ارمغان می آورند.


+ نوشته شده در  شنبه پانزدهم بهمن 1390ساعت 10:36  توسط حمید رضا هلالی  | 

فرصتی کم نظیر برای نیشابور

با ورود مظفری به انتخابات و حضور مروی فرصتی کم نظیر برای نیشابوریان فراهم شده است که باید سعی کرد از این مهم به بهترین شکل ممکن در جهت اعتلای نیشابور استفاده کرد. 

 این دو مدیر با سوابق درخشان و تفکر نو و قابلیت تفاهم و توافق می توانند سر منشا تحول در شهرستان باشند .

مروی مدیری موفق و سیاستمداری صادق است که تنها یک نگاه به کارنامه اش نشان دهنده کم نظیر بودن او در بین نیشابوریان است .مروی یک فرصت دوباره ب است که باید  حمایت شود .او زمانی دوباره به عرصه انتخابات نیشابور بازگشته است که در یکی از بالاترین پستهای اجرایی  کشور (معاونت پارلمانی مهمترین وزارت اقتصادی کشور)مشغول به خدمت بوده است و کمتر کسی حاضر است چنین سمتی را رها و برای خدمت به شهرش وارد انتخابات فرسایشی شود  .وزیر نفت وقت نتوانست به راحتی با استعفای او موافقت کند و آین مهم را مکتوب در ذیل استعفا نامه او به رشته تحریر در اورد .

مروی در بین داوطلبان استان  وحتی کشور هم کم نظیر است و مطمئنم آرزوی خیلی از شهرهای ایران داشتن نماینده ای با ویژگی ها و شخصیت اوست چرا که حداقل از زبان برخی مدیران شهرستان های استان این مهم را شنیده ام

او مدیری برنامه دار و برنامه مدار است.مدیریت مروی در آموزش و پرورش به اذعان بسیاری از فرهنگیان یکی از بهترین و برترین دوران آموزش و پرورش در نیشابور بوده است او   تجربه دو دوره نمایندگی (چهارم و پنجم)مردم شریف نیشابور را در کارنامه دارد. تجربه های مختلف در بالاترین سمتهای سازمان صدا و سیما -اداره کل نوسازی وزارت آموزش و پرورش-شرکت پتروپارس - معاونت وزارت کار  آنهم در دوره های مختلف با دولت های متفاوت نشان از کارآمدی  و قابلیت های او دارد 

مروی از ارتباطات خوبی با بزرگان کشور با  سلیقه های متفاوت اجرایی دارد و قطعا می تواند از این ارتباطات به نحو احسن برای رشد نیشابور بهره جوید همانطور که همیشه در عمل هم ثابت کرده در هر پستی که بوده هرآنچه که می توانسته در چهارچوب قانون برای نیشابور و نیشابوریان  انجام داده است. 

مظفری هم کارنامه درخشان و قابل قبولی را با توجه به سنش دارد دوران فرمانداری او در نیشابور یکی از بهترین و به یادماندنی ترین دوران نیشابور است و کارهای زیربنایی مهمی در آن دوران صورت گرفت مظفری نماینده دوره هفتم در مجلس بود او زمانی که در بررسی لایحه بودجه ضایع شدن حق مردم ایران را دید استعفا نامه خود را تقدیم مجلس کرد تا بگوید وکیل المله است نه وکیل الدوله 

مظفری مدیری جوان باهوش و با استعداد است او از مدیریت عمومی بالایی برخوردار است .و درک کاملا درستی از مفهوم توسعه پایدار دارد . او توانست با تایید صلاحیت دوباره اش بر بسیاری از شایعات بی اساس که هموراه در جهت تخریب و تضعیفش به کار گرفته شد فایق آید و خط بطلانی بر تمام آن شایعات بکشد .

اما فرزند نیشابور استوار ماند 

ضمن احترام به تمامی نامزدین دیگر که الحق هر کدام از ویژگی ها و توانمندی های خوبی برخودار هستند 

با توجه به تجربه ای که در سالهای اخیر دارم و مسایل مختلف در عرصه سیاست را رصد کردم معتقدم گزینه مروی-مظفری بهترین  انتخاب و فرصت برای نیشابوریان است که نباید این مهم به راحتی از دست برود

به هیچ عنوان قصد تکلیف ندارم و ممکن است نتیجه انتخابات با این توشتار سازگار نباشد و قطعا هر آنچه اکثریت مردم بخواهند مورد قبول است اما لازم دانستم به عنوان یک شهروند از این فرصت استفاده و به عنوان یک برادر کوچک راهنمایی هایی هرچند اندک برای دوستان خوبم داشته باشم+ نوشته شده در  جمعه چهاردهم بهمن 1390ساعت 21:29  توسط حمید رضا هلالی  | 

مظفری تایید صلاحیت شد

مظفری توانست هفت روز زودتر از آخرین مهلت تعیین تکلیف نهایی رد صلاحیت شدگان ,تایید خود را گرفته و مجددا وارد گود انتخابات شود این در حالی است که هنوز از وضعیت سایر رد صلاحیت شدگان خبر موثقی در دسترس نیست 

 همانطور که پیش بینی می شد مظفری طی مذاکراتی که با برخی اعضای شورای نگهبان داشته توانست با ارایه مدارک مستدل اتهامات رد صلاحیت خود را رد و مجددا به عرصه انتخابات بازگردد .

حضور مظفری در عرصه انتخابات می تواند معادلات پیش بینی شده را کاملا تغییر و صحنه انتخابات را جذاب تر نماید 

در صورت تایید داوطلبان تاثیر گزار دیگری که تا روزهای آینده اخبار آن قطعی خواهد شد صحنه انتخابات روزهای هیجان انگیز دیگری را پیش رو خواهد داشت

تا کنون از سوی شورای نگهبان هیچ کدام از داوطلبانی که قبلا توسط هیئت نظارت استان تایید شده بودند رد صلاحیت نشده و اخبار منتشر شده در رد صلاحیت دو داوطلب مردود است

+ نوشته شده در  پنجشنبه سیزدهم بهمن 1390ساعت 17:55  توسط حمید رضا هلالی  | 

پسر احمدی نژاد کجا درس می خواند؟

+ نوشته شده در  یکشنبه نهم بهمن 1390ساعت 11:44  توسط حمید رضا هلالی  | 

احیای دوقطبی احمدی‌نژاد-هاشمی در آستانه انتخابات مجلس

+ نوشته شده در  یکشنبه نهم بهمن 1390ساعت 9:58  توسط حمید رضا هلالی  | 

بیست و یکم بهمن تعیین تکلیف نهایی رد صلاحیت ها

سخنگوی شورای نگهبان بیست و یک بهمن را  آخرین زمان تعیین تکلیف رد صلاحیتها دانست .عباسعلی کدخدایی گفت تعیین تکلیف نهایی رد صلاحیت شدگان تا قبل از این تاریخ معین و از این تاریخ به بعد هیچ تغییری در اسامی داوطلبان صورت نخواهد گرفت.

هشت داوطلب نیشابوری باید نهایتا تا این تاریخ منتظر بمانند تا وضعیت حضورشان در انتخابات مشخص گردد.

+ نوشته شده در  یکشنبه نهم بهمن 1390ساعت 9:44  توسط حمید رضا هلالی  | 

آغاز نزول نرخ ها در بازار ارز

+ نوشته شده در  پنجشنبه ششم بهمن 1390ساعت 19:41  توسط حمید رضا هلالی  | 

کاهش رقابت در فضای انتخاباتی نیشابور

با حذف هشت داوطلب انتخابات نیشابور وارد فضای جدیدی شد.پس از بررسی هیئت اجرایی و رد یا عدم احراز صلاحیت پنج نفر و افزایش این تعداد به هشت نفر در هیئت نظارت استان فضای انتخابات نیشابور از هیجان کمتری برخوردار شد 

اکثر رد صلاحیت شدگان که برخی یک دوره نماینده مجلس بوده و یا در سمت های مهم شهر مشغول به فعالیت بودند به دلیل عدم التزام به اسلام و یا عدم اعتقاد به ولایت فقیه رد صلاحیت شده اند

جدا از اینکه بر اساس چه مدارک و شواهدی این رد صلاحیتها صورت گرفته است ولی یک نکته مسلم است با حذف هر یک از این افراد هیجان انتخابات کاهش خواهد یافت و به نوعی تکثر انتخاب و قدرت انتخاب مردم کاهش خواهد یافت 

هرچند هنوز فرصت برای بازگشت از طریق ارایه اعتراض به شورای نگهبان باقی است و به تجریه سالهای قبل ثابت شده است برخی از این افراد قادرند صلاحیت خود را از شورای نگهبان بگیرند و در دوره های قبل هم این کار رابه انجام رسانیدند اما مسلما طلایی ترین فرصت ها را از دست می دهند .

در حالی که سایر رقبا با قدرت تمام به امر تبلیغات  غیر رسمی و  برگزاری جلسات مشغول هستند آنان باید در پیچ و خم تایید صلاحیت گرفتار آیند .

در این میان اکثر رد صلاحیت شدگان منتسب به جریان اصلاح طلبان هستند حتی برخی از آنان اخیرا در قالب های اصولگرایان معتدل در آمدند اما گویا عملکرد آنان در دوران انتخابات 88 به مذاق خوش نیامده است .

در هر حال باید منتظر ماند و دید چند نفر از آنان می توانند در متقاعد کردن شورای نگهبان سربلند بیرون بیایند 

و آیا هیجان انتخابات دوباره بازخواهد گشت یا نه.

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه ششم بهمن 1390ساعت 17:53  توسط حمید رضا هلالی  | 

وضعیت طلا و ارز اقتصاد را به ورشکستگی می‌کشاند

+ نوشته شده در  چهارشنبه پنجم بهمن 1390ساعت 6:8  توسط حمید رضا هلالی  | 

افزایش تعداد رد صلاحیت شدگان در نیشابور

تا کنون هشت داوطلب رد صلاحیت خود را در هیئت نظارت استان تایید کردند .هر چند برخی شنیده ها از بیشتر بودن تعداد از هشت نفر حکایت دارد اما تا کنون تنها هشت نفر از داوطلبان رد صلاحیت خود را تایید کردند.

هیچ کدام از افرادی که در مرحله بررسی هیئت های اجرایی رد صلاحیت شده بودند نتوانستند از استان تایید بگیرند 

هر هشت نفر مراتب اعتراض خود را به شورای نگهبان تسلیم خواهند کرد

+ نوشته شده در  سه شنبه چهارم بهمن 1390ساعت 16:21  توسط حمید رضا هلالی  | 

آخرین تغییرات در رد صلاحیت ها

صلاحیت جمعی از نمایندگان اصلاح طلب و اصولگرای مجلس شورای اسلامی که پیش از این در هیئت های اجرایی نهمین دوره انتخابات مجلس رد شده بود، در هیئت های نظارت انتخابات تایید شد.
هیات‌های نظارت استانی در بررسی صلاحیت داوطلبان نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، صلاحیت تعدادی از نمایندگان فعلی مجلس هشتم از جمله نمایندگان اصلاح طلب را تایید کردند.
انوشیروان محسنی بند پی نماینده نوشهر و چالوس، محمد مهدی شهریاری نماینده بجنورد، مجید نصیرپور نماینده سراب، علیرضا محجوب نماینده تهران و داریوش قنبری نماینده ایلام از جمله نمایندگان اصلاح طلبی هستند که از سوی هیئت های اجرایی رد صلاحیت شدند اما با نظر هیئت های نظارت استانی صلاحیت آنان برای ورود به انتخابات مجلس نهم تایید شد.
همچنین علی زنجانی نماینده فعلی نقده و اشنویه،‌ داوود محمدجانی نماینده مردم آباده از تایید صلاحیت خود خبر دادند.
همچنین با بررسی مجدد صلاحیت نادر قاضی پور نماینده اصولگرای ارومیه و عبدالجبار کرمی نماینده مستقل سنندج، هیئت نظارت نیز همچون هیئت اجرایی نظر به رد صلاحیت آنان داده است.
قاضی پور گفت: هیچ دلیلی برای رد صلاحیتم عنوان نشده است. هرچند که خودم می دانم علت چیست. این نظر اشخاص بوده که من تایید نشوم چون همواره با مسائلی در منطقه مخالفت کرده ام که موجب ناراحتی افرادی شده است. این نظر هیئت های نظارت و اجرایی نظر نظام نسبت به من نیست و کاملا شخصی و منطقه ای است.
وی و کرمی از تصمیم خود برای اعتراض مجدد نسبت به این نظر هیئت های نظارت خبر دادند.
هیات های نظارت همچنین صلاحیت علی مطهری، علی عباسپور و حمید رضا کاتوزیان سه نماینده فعلی تهران را هم که از سوی هیئت های اجرایی رد شده بود، تایید کردند.
قدرت الله علیخانی نماینده قزوین نیز، صلاحیت خود در بررسی هیئت های نظارت را تایید شده خواند و گفت: هنوز چیزی به من ابلاغ نشده اما مطمئنا من تایید شده هستم
 
انوشیروان محسنی بند پی نماینده نوشهر و چالوس، محمد مهدی شهریاری نماینده بجنورد، مجید نصیرپور نماینده سراب، علیرضا محجوب نماینده تهران و داریوش قنبری نماینده ایلام از جمله نمایندگان اصلاح طلبی هستند که از سوی هیئت های اجرایی رد صلاحیت شدند اما با نظر هیئت های نظارت استانی صلاحیت آنان برای ورود به انتخابات مجلس نهم تایید شد
 
مهر

+ نوشته شده در  یکشنبه دوم بهمن 1390ساعت 16:12  توسط حمید رضا هلالی  | 

خبرهای اولیه از صلاحیت ها

خبرهای اولیه غیر رسمی حکایت از  از رد صلاحیت مجدد ثبت نام کنندگانی دارد که در هیئت اجرایی رد شده بودند
+ نوشته شده در  یکشنبه دوم بهمن 1390ساعت 14:22  توسط حمید رضا هلالی  | 

اولین اخبار از رد طلاحیتها منتشر شد

بامداد امروز خبرهایی از چگونگی رد صلاحیتها منتشر شد .در صورت قطعیت اخبار به اطلاع رسانیده خواهد شد

+ نوشته شده در  یکشنبه دوم بهمن 1390ساعت 10:41  توسط حمید رضا هلالی  | 

وب سایت خانم دکتر حسینی راه اندازی شد

+ نوشته شده در  یکشنبه دوم بهمن 1390ساعت 10:39  توسط حمید رضا هلالی  | 

پاسخ به یک کامنت

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست گرامی
یک سوال داشتم از خدمت شما دوست عزیز من نیشابوری هستم و شایعه ای در مورد اینکه از کوه های بوژان نیشابور دود خارج میشود که میگن که کوه اتشفشانی هستن می خواستم ببینم شما هم تایید می کنید یا شایعه ای بیش نیست؟
با تشکر از شما

دوست عزیز 

تا آنجا که من اطلاع دارم رشته کوه بینالود جزو کوههای آتشفشانی نیست.اما اینکه در کوههای بوژان دود خارج می شود با چند شاهد عینی که در بوژان زندگی می کنند تماس گرفتم و آنها خروج هرگونه دودی از کوههای بوژان را رد کردند


اگر دوستان جغرافی دان یا زمین شناس اطلاعات بیشتری دارند لطفا از طریق ایمیل یا کامنت ما را در جریان قراردهند تا به اطلاع سایر کاربران محترم رسانیده شود

+ نوشته شده در  یکشنبه دوم بهمن 1390ساعت 10:36  توسط حمید رضا هلالی  | 

دلار 1840 ----سکه طرح قدیم 872000 تومان در بازار


+ نوشته شده در  شنبه یکم بهمن 1390ساعت 16:16  توسط حمید رضا هلالی  | 

بازار داغ شایعات این بار از نوع انتخاباتی

از صبح امروز شایعات گسترده ای مبنی بر تایید برخی رد صلاحیت شدگان و رد برخی تایید شدگان در سطح شهر پیچیده است که هیچ کدام قطعیت ندارد 

هنوز هیچ منبع رسمی اخبار منتشر شده را تایید نکرده است .به محض کسب اخبار موثق تر کاربران در جریان قرار خواهند گرفت 

+ نوشته شده در  شنبه یکم بهمن 1390ساعت 16:11  توسط حمید رضا هلالی  | 

زلزله و شایعات داغ

طبق معمول بازار داغ شایعات درمورد زلزله نیشابور هم بالا گرفت 

زلزله نیشابور در اثر آزمایشات هسته ای اتفاق افتاده است و دودهای ناشی از آن هم اکنون در کوههای نیشابور دیده می شود !

موشک های آزمایشی که به بینالود اصابت کرده باعث زلزله شده است !

زلزله 8.3 ریشتری در راه است !

ستاد حوادث نیشابور گفته است .....

............

متاسفانه تمامی شایعات کذب بالا که دهان به دهان می چرخد که هیچ گونه  صحتی ندارد در بین مردم رواج یافته است .

گویا مردم تشنه شنیدن اخبار محیرالعقول هستند و جالبتر اینکه در مقابل این شایعات نه تنها مقاومت نمی کنند بلکه آنها را با آب و تاب بیشتری منتشر می کنند

بد نیست جامعه شناسان بر روی این موضوع که چرا شایعات با این سرعت منتشر  می شود و متاسفانه بخشی از مردم به راحتی آن را باور و منتشر می کنند تحقیق کنند.

این وضعیت جای بسی تاسف و نگرانی دارد

+ نوشته شده در  شنبه یکم بهمن 1390ساعت 12:35  توسط حمید رضا هلالی  | 

نظر سنجی مشکوک در برخی مناطق نیشابور

چند کاربر با ارسال ایمیل عنوان  کرده اند روز گذشته افرادی به درب منازل آنها مراجعه و ضمن ثبت پلاک منزل سوالاتی را پرسیده اند از جمله سوالات مشکوک این بوده است

شما اصلاح طلب هستید یا اصولگرا؟!!!!

آیا با آقای احمدی نژاد رای می دهید؟!!!!!

....

ضمن تماس تلفنی با برخی افراد ساکن در شهرک فرهنگیان این نحوه نظر سنجی تایید شده است

+ نوشته شده در  شنبه یکم بهمن 1390ساعت 9:59  توسط حمید رضا هلالی  | 

نیشابور 13 دقیقه بامداد لرزید

پس لرزه نسبتا بزرگی معادل 2.6 ریشتر ساعت 13 دقیقه بامداد نیشابور را لرزاند .خوشبختانه شدت پس لرزه ها کم و تقریبا غیر قابل احساس است.

دیشب شایعه ای پخش شده بود که قرار است بین ساعت 9 تا 11 یک زلزله دیگر و بزرگ در نیشابور رخ دهد.خیلی ها باور کردند و آین فاصله زمانی را در بیرون سپری کردند .

تعجب کردم چطور مردم هنوز نمی دانند زلزله با تمام پیشرفت علم بشر غیر قابل پیش بینی است.در این مدت یک خبر علمی خواندم که نوشته بود انژی نسبتا زیادی از گسل نیشابور تخلیه شده و از نظر علمی احتمال رخداد مجدد زلزله ای با شدت بالاتز از 5.5 ریشتر بسیار کم شده است .

اما هنوز شایعات داغ هر شب بین مردم پخش می شود و دهان به دهان و موبایل به موبایل می چرخد.

امان از دست قدرت شایعه در بین مردم !!!!!که ثابت کرد  ازقدرت  خود زلزله هم بیشتر است !!!!!!!

+ نوشته شده در  شنبه یکم بهمن 1390ساعت 7:29  توسط حمید رضا هلالی  |